RFD 2.0
Jak zaczšćJak zaczšćUsługiPobierzPartnerzyOKAZJA !!!OKAZJA !!!

  Techniczne
  Szkolenia
  FAQ
Firma UNI CAD prowadzi działalność na rynku informatycznym od roku 1998.
Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla biur projektowych z branży budowlanej i mechanicznej. Wśród naszych klientów są również firmy związane z energetyką, hutnictwem, górnictwem i przemysłem zbrojeniowym.

Podstawowym produktem oferowanym przez UNI CAD jest oprogramowanie firmy Autodesk oraz aplikacje działające w systemie AutoCAD. Na życzenie klienta stosujemy też wszelkie dostępne obecnie rozwiązania alternatywne.
UNI CAD zapewnia Państwu kompleksowe wyposażenie stanowiska do komputerowego wspomagania projektowania, w oparciu o markowy sprzęt komputerowy firm IBM, HP i Maxdata, oraz wysokiej jakości urządzenia peryferyjne (plotery, skanery, digitizery, drukarki, itp.).

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z dostawcami i stałymi klientami UNI CAD pozwala na optymalne dopasowanie naszej oferty do potrzeb użytkownika, w oparciu o najkorzystniejsze rozwiązania techniczne i finansowe.
Korzystając z oferty UNI CAD możecie Państwo liczyć na fachową obsługę i elastyczną politykę cenową. Warunki transakcji możecie Państwo negocjować indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia.
Ponadto proponujemy Państwu cały szereg atrakcyjnych usług dodatkowych. W szczególności stałą pomoc techniczną oraz doradztwo w zakresie wdrażania systemów CAD.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy Państwa do współpracy.
telefon (32) 291 32 90, 0 604 285 663
e-mail unicad@unicad.pl
www   www.unicad.pl   REKLAMA

   UNI CAD © Infer